Це реальна жесть, – черкащани на всю Україну поскаржилися на дорогу в області (відео)

04 квітня 2018, 22:58

З настанням весни Україна зіткнулася з уже традиційною проблемою жахливого стану доріг, коли разом зі снігом сходить й асфальт. До ТСН.ua масово надходять скарги від жителів різних областей.  Жителі Черкаської області повідомили про проблеми на дорогах з Черкас до міст Корсунь-Шевченківській та Городище. 

- З Черкас до Корсуня, а також до Городища вже відмовляються курсувати автобуси. Перевізники це аргументують відсутністю доріг. Відрізок Байбузи-Городище не бачив ремонту добрих років п'ять. Черкаси-Корсунь за зиму розсипалась в мотлох, - зауважив житель Черкащини Володимир Пікуль.

Начальник управління транспорту Черкаської ОДА Сергій Чубань підтвердив, що стан доріг поганий, але запевнив, що перевізники рейсів не скасовували. Те, що автобуси поки що продовжують курсувати до Городища та Корсуня-Шевченківського, підтвердили і на черкаському автовокзалі.

У Службі автомобільних доріг Черкаської області зауважили, що більша частина дороги від Черкас до Сміли (у напрямку Городища) відремонтована і перебуває у задовільному стані. Але частково на дорозі спостерігається ямковість, яка з'явилася в результаті частих перепадів температури, коли вода то замерзала, то відтавала і знову замерзала.

"Зараз чекаємо покращення погодних умов. Коли зійде сніг, розпочнеться ямковий ремонт на дорозі від Черкас до Сміли", - запевнив прес-секретар САД у Черкаській області Юрій Дубрава.

Інша дорога – від Городищ до Корсуня (Н01) – входить до переліку доріг, які будуть ремонтуватися в рамках "митного експерименту", коли 50% перевиконаних надходжень митних платежів спрямовуються на ремонт доріг.

"Після проведення тендеру цього року буде проведено поточний середній ремонт в рамках виділеного фінансування. Зараз розробляється проектна документація на цей ремонт", - додав Юрій Дубрава.

Окремо про ситуацію з дорожнім покриттям повідомили і жителі міста Сміла у Черкаській області.

"Це реальна жесть та знущання над транспортом. Міські та міжміські маршрутки їздять не за графіком. Поки перестрибають ці ями, люди спізнюються на роботу, а діти – до школи. Навіть коли викликаєш таксі, не завжди водії хочуть їхати, бо самі лише ями", - поскаржилася Ілона Люлько, яка працює в компанії з доставки хлібобулочних виробів у магазини.

На таких дорогах дійсно нескладно зіпсувати авто. Ситуація погіршується тим, що в Україні поки що дуже непросто отримати законне відшкодування збитків від дорожньо-експлуатаційних служб. Навіть якщо зв’язок між неякісним дорожнім покриттям та ДТП є очевидним.

Коментарі

Оксана сказав:

Частково ямковість !!!!!

Володимир сказав:

Взагалі найбільше розбиті дороги по всьому Черкаському районі. Куди б ви не їхали на Канів, Чигирин чи Смілу. Саме в Черкаському районі або найбільше крадуть або губернатор Ткаченко сидить як колись Тулуб в Києві і в Черкасах небуває.

Вгору