Це печаль та любов, – батьки вбитого черкащанина видали книгу з рукописами сина

28 лютого 2017, 21:38

Фото: Про все

Батьки вбитого біля нічного клубу 29-річного Сергія Бондаренка видали книгу із віршами сина. До збірки під назвою "Просто я такий, такий як є" увійшло близько 200 Сергієвих віршів.

Тираж книжки лише 50 примірників, але це пам’ять для батьків про загиблого сина. Тож і на обкладинці книги – фото з усміхненим Сергієм.

- Ми видали її самі з рукописів сина. Вірші він писав із 2008 року. Тоді він вперше в житті закохався і почав писати, - зі сльозами на очах розповідає мати вбитого Тетяна Бондаренко. - Писав про кохання, зраду, батьківський дім.

 

«Ця книга - всуціль печаль, всуціль любов. Це пам'ять. Про те, що було і чого вже не буде», - такий опис про збірку зробили видавці.

До книги увійшло і одинадцять віршів з-під пера  Тетяни Бондаренко. Все написане – про сина.

- Щоб не зійти з розуму, я пишу вірші, - каже жінка.

Нагадаємо, сьогодні у Соснівському суді Черкас заслухали одного свідка у справі вбивства.  І через неявку інших свідків засідання перенесли.

У ніч із 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний Сергій  разом із друзями пішов до нічного клубу та додому вже не повернувся. О 5: 20 ранку рідним повідомили, що Сергія вже немає серед живих. Його побили біля нічного клуба. Помер він від черепно-мозкової травми.

Коментарі

Вгору