Суд у справі вбивства біля нічного клубу перенесли через неявку свідків

28 лютого 2017, 15:48

Фото з архіву Про все.

У Соснівському суді Черкас продовжується розгляд справи по вбивству 29-річного Сергія Бондаренка під нічним клубом. Сьогодні допитали одного свідка - працівника патрульної поліції, який приїздив до лікарні, куди у жовтні минулого року після бійки під нічним клубом був доставлений Сергій Бондаренко.

Патрульний розповів, що це вони із напарницею зателефонували батькам Сергія і сказали, щоб вони приходили до лікарні, бо там перебуває їхній син у тяжкому стані. Свідок зазначив, що лікарі швидкої передали патрульним телефон та гаманець потерпілого. Сам потерпілий був одягнутий у джинси і кофту.

- У потерпілого був тяжкий стан, він був безпритомним, - зазначив працівник поліції. - З ним працювали лікарі.

По цьому виклику, говорить свідок, працювало кілька екіпажів. Один поїхав у нічний клуб з'ясовувати ситуацію, інший екіпаж - у лікарню до потерпілого.

Інших свідків суд не допитував, оскільки один з них перебував у відрядженні, інший - працює в іншому місті. Тож суд відклали через неявку свідків.

Нагадаємо, у ніч із 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний Сергій  разом із друзями пішов до нічного клубу та додому вже не повернувся. О 5: 20 ранку рідним повідомили, що Сергія вже немає серед живих. Його побили біля нічного клуба. Помер він від черепно-мозкової травми.

Коментарі

Вгору