Це не ультиматум, а рука допомоги, – черкаським депутатам допомагатимуть працювати “люди в чорному” (фото)

29 січня 2018, 11:12

Фото "Про все".

Сесія Черкаської міськради розпочалася із скандалу. Спершу до зали зайшли кількадесят молодиків у чорному вбранні. Вони зайняли ряди у сесійні залі. Як зазначив голова Черкаського міського осередку партії “Національний корпус” Дмитро Кухарчук, вони прийшли на сесію, щоб допомогти депутатам розглянути бюджет та проект виконкому.

Фото "Про все".

- Вимоги прості. Ми розуміємо, що в місті є боротьба двох кланів, які не можуть знайти консенсус. Тому ми допомагаємо. Ситуація у місті і так уже напружена. Це не ультиматум, а рука допомоги, - сказав Кухарчук. - Ви не хотіли слухати вулицю - тепер вулиця прийшла сюди.

Депутат Роман Діскант, який вийшов до трибуни, намагався закликати всіх повернутися до конструктивної роботи.

Фото "Про все".

Водночас Кухарчук повідомив присутнім депутатам, що їх не випускатимуть із зали, бо вони мають працювати.

Фото "Про все".

 

Черкащанка сказав:

Тільки ось так можна примусити працювати наших “слуг”?? Тоді треба було ще принести “кнут та пряник”!)))

Роман сказав:

Тільки кнут, бо пряників вони, здається, самі непогано понаїдалися так, що не відірвеш від кормушки!!

Черкаси сказав:

Тепер коли вони “самараспустились”, треба включити, нарешті мозок, і зрозуміти, що тих хто сидів у цих крісельцях треба “гнать с……ю мітлою”!!!!!! А то знову Згіблови енд компані будуть людям голови морочить своєю “діяльністю”!!! А дороги і тротуари будуть у жахливому стані, бо “снег выпал и техники нет.”Це я вже про іншого, з іншої банди. Поки зовсім мало знаю про хлопців а чорному, і це, звісно, шокує, але в цьому випадку треба їм подякувати! Страх за свою ж..у допоміг прийняти бюджет! І мер нам треба інший… А не “Толя-кастрюля” Тому як підите на вибори згадайте і дороги, і травмованих людей, і бюджет і інше.

Ололо сказав:

Пусть так же в ВРУ придут или Кабмин.

Гость сказав:

А че мне нравится два птушника решают все вопросы интересно на какие деньги они себе хлеб покупают кто их корми

Роман Тесленко сказав:

Це наочно показує, що здиржава зараз слабка, як ніколи, адже не може вистояти не те, що перед імперськими амбіціями Росії, а навіть перед вуличними бандами націоналістів та забезпечити порядок не те, що в під’їздах будинків, а навіть у залі адміністративної споруди. В таких умовах люди в Україні повинні мати право володіти зброєю для захисту себе та свого майна, доки вони не встигли виїхати до нормальної країни. Саме зараз найкращий час звільнитися від сваволі чиновників та перейти від здиржавної тиранії до безвладдя та волі анархії.

Вгору