Шполянський колектив підкорив буковинську сцену

29 січня 2018, 11:41

З 25 по 28 січня 2018 року у селі Бояни Чернівецької області у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі "Сонячна долина" відбувся зимовий багатожанровий фестиваль-конкурс «WINTER ART FEST 2018». У фестивалі взяли участь 1500 вихованців хореографічних та вокальних навчальних закладів України віком від 4 до 25 років, серед яких Шполянську міську об’єднану територіальну громаду гідно представляла студія сучасного танцю «Еліт» разом із керівником Лесею Осадчук.

Подолавши тривалий шлях від Шполи через Київ на мальовничу й гостинну Чернівеччину, не зважаючи на зимову холоднечу, юні танцюристи з географічного центру України віком від 5 до 13 років, які, до речі, не вперше беруть участь у фестивалі такого рівня, що проводиться в Чернівецькій області, запалили вогники нестримної й позитивної енергії в серцях глядачів. Змагаючись у номінації «хореографія» (класична, народна, народна стилізація, спортивно-бальна, естрадна, естрадно-спортивна, вулична, сучасна, східна та ін.), демонструючи свій високий виконавський рівень, елітівці із притаманним їм непереборним прагненням до перемоги впевнено підкорювали буковинську сцену.

Саме змагання тривало один день, а фестиваль продовжувався впродовж трьох днів. Учасників оцінювало зіркове журі в складі Марії Яремчук – української співачки, фіналістки телепроекту «Голос країни», призерки міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2012»: Євгенія Кота- танцюриста, переможця шоу «Танцюють всі! Повернення героїв», режисера-постановника «Вартових Мрій», «Х-Фактору», «Танцюють всі!» і «Україна має талант», фіналіста телешоу «Танці з зірками»; Дмитра Жука- танцюрист, чемпіона України з бальних танців, переможця міжнародних конкурсів, учасника телешоу «Танці з зірками», учасник балету Наталі Могилевської, а також Степана Місюрки -танцюриста, учасника телепроекту "Танцюють всі 7", "Кохання з майбутнього", "Половинки", "Танці з зірками. Повернення легенди".

До речі, під час запального хіп-хопу у виконанні «Еліту» член журі Дмитро Жук не втримався в суддівському кріслі та вийшов на сцену, щоб підхопити вихор карколомної енергії юних шполян. Майстерність та наполегливість вихованців Лесі Осадчук на цьому фестивалі зібрали плідний урожай перемог - І місце у номінації, кубок переможців, дипломи лауреатів І ступеня кожному учаснику та керівнику студії, а також вагомі сертифікати номіналом 1000 євро на участь у літньому таборі «ART Summer Fest-2018», що відбудеться влітку в сонячній Болгарії у м. Варна під головуванням зірки Влада Ями, та 10000 гривень на міжнародний літній табір.

За повідомленням Шполянської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору