Це може закінчитися третім Майданом, – черкащани про провальне голосування за відставку уряду

17 лютого 2016, 22:00

4JKT_2911_26

Учора ввечері у стінах Верховної Ради вирішувалась доля Уряду. Арсеній Яценюк проігнорував заклик Петра Порошенка піти у відставку, а Рада не змогла проголосувати за проект постанови про недовіру Кабінету міністрів України на чолі з прем'єр-міністром. Про те, які наслідки для України матиме це голосування і чому Рада не змогла звільнити уряд, "Про все"  поцікавилося у черкащан. 

Депутат Черкаської міської ради від ВО "Свобода" Ярослав Нищик

- Цей уряд вже своє віджив. Хто б зараз його не очолив - гірше зробити він вже не зможе. Вчорашнє голосування показало, що країною керує не президент, а бізнес-лоббі, яке визначає, як будуть голосувати депутати тієї чи іншої фракції, незалежно від того, хто формально очолює ці політпроекти. Сьогодні коаліції вже немає. Думаю, що в травні, судячи з такого перебігу подій, матимемо дострокові вибори до ВРУ.

Депутат Черкаської міської ради від ВО "Черкащани" Павло Карась

- Економіка країни продовжує котитися донизу. Країна фактично повернулася в середину 90-х років, років тотального бандитизму і корупції. Виною цьому є уряд разом з Президентом. Вчора у Верховній Раді сталося те ж саме, що і на засіданні міської ради, коли обирали виконавчий комітет. Одним словом - договорняк... між Президентом і прем'єр-міністром. А нас мають за ідіотів. Вони думають, що Майдан був заради них і що нам, ідіотам, можна навішати будь-яку лапшу, і ми це з'їмо. Вчорашня подія може мати дуже негативні наслідки. Країну продовжують нещадно грабувати. Такого рівня бандитизму і корупції, який є зараз, в історії України, мабуть, не було.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

- Вчора усе показало, хто з ким. Олігархи домовились і зробили переворот антиукраїнських сил. Те, що залишився Кабінет міністрів... Ну ми ж бачимо, що вже настав час Кабміну піти самостійно. Я думаю, що якби Арсеній Петрович мав гідність, вже сам би написав заяву і пішов. Це прикра ситуація, яка лише загострює протистояння Президента (після його вчорашнього виступу) і прем'єра. Чим це все закінчиться? Може закінчитись третім майданом або війною. На жаль, ситуація невтішна.

Менеджер проектів ГР "За процвітання Черкащини" Тетяна Єщенко

- Це той випадок, коли краще багатозначно промовчати, аніж дріб'язково засмічувати простір нецензурною лексикою. Лише додам - кожен народ має саме ту владу, на яку заслуговує. Потрібен тривалий час, щоб суспільство почало відчувати себе роботодавцем політиків, і запитувати з них за конкретні результати їхньої роботи. Поки що народ жадає видовищ - і отримує їх.

Журналіст Володимир Лимаренко-Полянський

- Кращого приводу для початку революції просто немає. Я думаю, що з цього і почнуться рухи, нова фаза революції. Уряд обіцяв проведення низки реформ. Ми ж їх не побачили і не побачимо. Ті, хто вийшов на майдан хотіли одного - усунути олігархічні клани від влади. Нам всім живеться погано, оскільки комусь живеться дуже добре. Їх від влади не усунули. Те, що вчора відбулося у Верховній Раді, ще раз продемонструвало всій Україні, що при владі у нас та сама банда, яка і була. Наслідком цього будуть нові заворушення. Народ не одразу вийде на майдан. Я підозрюю, що це станеться 20 лютого, на річницю Майдану. Але є один нюанс - війна на Сході. Багато людей боїться, що вийшовши на Майдан, ми відкриємо ворота для ворога. І цим парламент, уряд, Президент спекулюють. Якщо 20 лютого люди не вийдуть, то потрібно буде почекати, коли ще у кілька разів піднімуть тарифи, зростуть ціни.

Коментарі

Вгору