“Це допоможе нам підлікуватися та придбати необхідні ліки”: черкащани про допомогу від благодійників (фото)

14 січня 2020, 18:03

Дев'ятьом черкасцям, четверо з яких - тяжкохворі - було надано фінансову допомогу від благодійного фонду “Деликат”. Кошти на допомогу людям, які опинились у скрутному становищі,було зібрано за допомогою скриньок, які розміщені біля кас однойменної мережі супермаркетів. Цього разу благодійникам вдалось зібрати понад 30 тисяч гривень від небайдужих громадян. Для пенсіонерів, які звернулись до фонду, ця допомога стала справжнім новорічним подарунком.

Працівниця черкаського територіального центру надання соціальних послуг Світлана Бовсуновська розповіла, що вже понад чотири роки її установа співпрацює із благодійниками.

- Вже понад чотири роки ми звертаємось до “Деликату” і разом допомагаємо нашим підопічним долати проблеми зі здоров’ям та скрутним фінансовим становищем. Я звернулася до благодійного фонду від імені свого підопічного Дмитра Фоміна, який через слабке здоров’я не має можливості самостійно виходити з дому, він інвалід І-ї групи, - каже пані Світлана.

А от черкащанка Валентина Кузьміна каже, що звернулась до благодійників уперше. Зі слів жінки, вона та її мама - інваліди, і допомога від благодійників є чи не єдиним шансом підлікуватися і придбати необхідні продукти. 

- До благодійного фонду “Деликат” я звернулася від імені своєї мами, яка не має можливості ходити самостійно. Пенсія в мами маленька, пів року тому помер тато, виживати зараз дуже важко, тому за порадою знайомих я звернулася до благодійників. Допомога від “Деликату” допоможе нам підлікуватися та придбати необхідні медикаменти, бо самі ми з цим не справимось, - каже жінка.

Засновник мережі магазинів “Деликат” Олег Хелетій зауважив, що до фонду постійно звертаються самотні літні жінки, бо стан, в якому вони опинились, просто катастрофічний. 

- Цього разу до нашого фонду звернулося четверо людей, яким необхідні кошти на лікування, та п'ятеро пенсіонерів. Ці люди самотні, які залишились наодинці зі своєю мізерною пенсією і величезними рахунками за комуналку та цінами на продукти і ліки. Цим людям ми надали і матеріальну підтримку, і соціальні пакети з продуктами від нашого благодійного фонду, - повідомив пан Олег.

Зі слів керівника БФ «Деликат» Дениса Бурі, цього місяця вдалося зібрати пожертв на загальну суму 30 тисяч 776 гривень.

- Наш благодійний фонд із першого дня свого існування декларував у своїй діяльності допомагати пенсіонерам та людям літнього віку, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Ці люди в силу різних причин лишаються за бортом життя і допомога небайдужих їм життєво необхідна, - повідомив пан Буря. - Багато пенсіонерів у Черкасах опинилися наодинці зі своїми проблемами та не в змозі самостійно оплатити не лише лікування і необхідні продукти, а й комунальні послуги. Цьогоріч ми плануємо провести декілька заходів, які спрямовані на підтримку саме пенсіонерів.

Як повідомила присутнім керівниця проектів БФ “Деликат” Юлія Іщенко, цього місяця вдалось зібрати небагато, але на допомогу прийшли засновники фонду, які подвоїли зібрану суму.  

- Я розумію, що  кожен із вас звертається до нас  з різних причин. Чи то вашу родину спіткало лихо, проблеми зі здоров’ям, чи то просто не вистачає пенсії, щоб вижити. На жаль ми не в змозі допомогти цілою потрібною сумою чи одразу віднайти кошти необхідні на лікування, - розповіла пані Юлія. - Допомога для вас збирається у скриньки благодійності, які розміщені в магазинах мережі маркетів “Делікат”, яких наразі 14. Сьогодні ми видаємо зібрану допомогу, яка в ці новорічні свята хоч трішки підтримає цей святковий настрій. Хочемо побажати вам, щоб здоров’я вас не підводило і замість аптеки ви ходили в магазин за мандаринками. 

Один із засновників фонду, місцевий підприємець Руслан Петрик, наприкінці грудня “деликатівці” провели невеличкий майстер-клас із благодійною метою. 

- Дітки власноруч виготовляли новорічні іграшки. Малеча зробила іграшки не лише собі,  а й залишили по одній для благодійного аукціону. Кожен охочий міг придбати ці іграшки чи купити подарунок в обмін на неї. Виручені кошти будуть спрямовані на новорічні подарунки для сонячних діток, які хворі на синдром Дауна. Також у новорічні свята нам вдалось передати новорічні подарунки для 170 дітей нашого міста. Це діти із соціально вразливих сімей. Крім того, із новорічними святами ми привітали 85 пенсіонерів з Черкас, - каже пан Петрик.

У Благодійному фонді “Деликат” закликають черкащанам не бути байдужими й за можливості піклуватися про тих, хто потребує допомоги. Благодійники також запевняють, що зроблять усе можливе, щоб і надалі допомагати людям, які не мають можливості самотужки вийти зі скрутного становища, пенсіонерам, хворим та дітям.

Номер гарячої лінії Благодійного фонду "Деликат": +38 (096) 033-05-05.

Також працює офіційна сторінка фонду у Фейсбуці. Там розміщена інформація про людей, які потребують допомоги, та звіти про витрачені кошти.

Коментарі

Вгору