Черкаським лікарям доплачуватимуть із міського бюджету

14 січня 2020, 18:32

Черкаський міськвиконком затвердив Програму місцевих стимулів для медичних працівників міста на 2020 рік. Тепер вони отримуватимуть по тисячі гривень муніципальної надбавки до зарплати.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Олег Стадник, ця програма передбачає доплату по 1 тис. гривень для 2,5 тисяч медичних працівників Черкас. Для цього, за попередніми підрахунками, у бюджеті потрібно передбачити 38 млн грн.

– Це робиться для того, щоб зупинити масовий виїзд медичних працівників за кордон, щоб вони залишалися у місті, – пояснив головний медик міста. – Із цією доплатою середня зарплата медиків у Черкасах зросте із 5,9 тис. грн до 6,9 тис. грн.

Коментарі

Ольга сказав:

Не могу смолчать. Ну как можно медика остановить 40-ка долларами? З/п в 7 тысяч грн. (300 долларов) ну никак не сопоставима с 2-2,5 тысячами долларов заграницей. Вот почему нашлись деньги для судей и прокуроров, которым подняли з/п в 4-5 раз, а депутатам – в 3 раза? Если пенсию добавляют- то на 2-3 грн./день, если з/п людям-то на 10%. Удивительная ситуация!

Вгору