Цього року колеса огляду черкащанам чекати не варто

31 жовтня 2018, 10:09

Цього року колеса огляду черкащанам чекати не варто

Атракціон "Колесо огляду" в парку Сосновий Бір у Черкасах найімовірніше не встигнуть облаштувати до кінця 2018 року. Про це повідомив керівник КП "Дирекція парків" Володимир Стойко, пише "Zmi.ck.ua".

- Залито вже дві черги фундаменту. Потім укладання плити, проводитимемо електропостачання. Монтаж самого колеса цього року скоріше за все не встигнемо вже зробити, - сказав посадовець.

Міський голова та його заступники попросили керівника комунального підприємства контролювати не лише якість виконання робіт від підрядника, але й вчасність.

Нагадаємо, відкриття атракціону було заплановано на середину осені.

Як наголошував директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко, безпосередньо сам атракціон вже готовий і повністю скомплектований. Але триває процедура закупівлі робіт із облаштування майданчика для майбутньої споруди.

 

Черкащанка сказав:

Просто смішно! А хто сказав, що його чекають у цьому році? Ви колись бачили, щоб взимку каталися на колесі огляду?)) Якось все у них виходить по-дурному. Зробили 2 роки тому стелу “Я люблю ЧЕРКАСИ”, поклали на задвірки, а потім вирішили “любити Черкаси” у Панському. Та й до Панського руки не дійшли. Тепер це колесо. Та вже коли зробите-тоді зробите. Його ніхто не чекає до весни!

Вгору