“Цього року Драмтеатр повинен бути відкритий!” – у Черкасах обговорили благоустрій Театральної площі

25 лютого 2020, 20:29

Представники громадських організацій “Промолодь”, “Молода Черкащина”, а також міський голова Черкас та заступник голови ОДА сьогодні обговорювали план реконструкції Драматичного театру та  благоустрою Театральної площі. 

Про це повідомляє кореспондент "Про все".

За словами Дмитра Ляшова, заступника голови Черкаської ОДА, сума фінансування для відновлення театру становить 56 млн гривень. 

- 90% цієї суми піде на ремонт сцени та монтаж професійного обладнання. Наше завдання - відновити та відкрити, в належному стані і з необхідним обладнанням, театр для першої вистави вже цього року, - говорить Дмитро Ляшов.

Натомість, міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що місто виділить на реконструкцію Театральної площі 8 млн гривень.

Представники ж громадських організацій закликають черкасців і гостей міста висловити свою думку стосовно того, який вигляд повинна мати площа.

- Ми плануємо провести опитування громадян і просто на вулиці, і онлайн, тож закликаємо всіх охочих долучатися до благоустрою Черкас, - говорить Вікторія Феофілова, голова ГО “Молода Черкащина”.

Анатолій Бондаренко також зазначив, що на території скверу “Юність” планують зробити найбільший в Україні сад магнолій, що стане “родзинкою” міста. 

Коментарі

Вгору