Тридцятеро ветеранів АТО з Черкас отримають по 100 тисяч фінансової допомоги (ОНОВЛЕНО)

16 грудня 2020, 12:06

фото тематичне

Рішення про виплату фінансової допомоги одностайно підтримали всі члени виконавчого комітету на сьогоднішньому засіданні. Відтак кожний із ветеранів АТО/ООС із Черкас отримають по 100 тисяч гривень.

- Рішення виконавчого комітету було останньою інстанцією - тепер ми формуємо список, направляємо його у виплатний центр і кошти перераховують на особисті рахунки ветеранів, - розповідає Олег Гудзенко, директор департаменту соціальної політики Черкаської міськради.

Зі слів чиновника, протягом 2020 року таку фінансову виплату вже отримали 40 ветеранів російсько-української війни. На наступний тиждень у департаменті соцзахисту вже готують список зі ще 30 АТОвців.

Усього в Черкасах близько 880 ветеранів АТО подали заявки, щоб отримати грошові виплати.

Якщо на момент видачі коштів ветеран АТО/ООС загинув або помер, замість нього мають право отримати 100 тисяч гривень його найближчі родичі - діти або дружина. Однак остання має перебувати з ним у шлюбі і на момент отримання грошей не бути у шлюбі з іншим чоловіком.

Нагадаємо, раніше ми писали, що за більш ніж рік жоден із черкаських ветеранів АТО не отримав грошової компенсації у розмірі 100 тисяч гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору