Триатлоністи Черкащини увійшли до числа найкращих на змаганнях чемпіонату України

06 листопада 2018, 08:57

У неділю, 7 жовтня, у Слов’янську відбулись змагання чемпіонату України з триатлону (дуатлону). За звання кращого змагалися спортсмени із багатьох областей України: Одеської, Запорізької, Донецької, Житомирської, Черкаської та Полтавської областей.

У змаганнях на дистанції естафета-мікст (2,5 км біг – 8,0 км велосипедна гонка – 1,0 км біг) команда спортсменів у складі: Дарія Пономар, Владислав Білашенко, Іванна Трипутень та Владислав Яловенко здобула “золото” змагань, команда спортсменів у складі: Анна Мережко, Олексій Лисиця, Анастасія Вовк та Сергій Лобунець виборола третє загальнокомандне місце.

У особистому заліку серед кадеток, у змаганнях на дистанції 2,5 км біг – 8,0 км велосипедна гонка – 1,0 км біг, Анастасія Терентьєва виборола третє місце змагань.