Три пари байкерів відсвяткували весілля на «Тарасовій горі»

02 червня 2019, 21:15

Три пари байкерів відсвяткували весілля на «Тарасовій горі»

Церемонія одруження байкарських пар відбулася 1 червня на мотофестивалі. Про це повідомляє «Нова Доба». 

Вперше на «Тарасовій горі» зареєстрували два шлюби і відсвяткували ювілей весілля – 7 років. Ця подія стала родзинкою цьогорічного свята. Світлана Головань разом з чоловіком уже 17 років, має десятирічного сина. Вирішила вийти заміж саме на фестивалі.

- «Тараска» – це наше життя. Ми з чоловіком є членами команди-організаторів цього заходу. Захотілося поєднати церемонію одруження та фестиваль. Завжди мріяла про байкарське весілля.

Обітницю кохання також висловив і Дмитро Цимбалюк. Познайомився із своєю майбутньою дружиною 15 років тому. Дівчина їхала на велосипеді, а він попросив її підвезти. На що тоді Анна відповіла: «Тобі треба, ти й вези».

- Нам на деякий час довелося розлучитися з Анною, оскільки я жив і працював за кордоном. Зараз ми разом, маємо спільний бізнес та чимало планів. Минулого року взяли участь в організації «Beauti Zone» на фестивалі, дуже сподобалася атмосфера, тому і вирішили зареєструвати шлюб на «Тарасовій горі».

Нагадаємо, із 30 травня до 2 липня у селі Свидівок, що на Черкащині, відбувається 17-ий міжнародний мотофестиваль "Тарасова гора". Сюди з’їхалися сотні байкерів із України та сусідніх держав (і це лише в перші дні фестивалю). А до кінця дійства організатори очікують на візит близько 7-8 тисяч байкерів.

Дар’я Роженкова
Поділитись

Коментарі

Вгору