Медики п’яту добу борються за життя хлопчика, який впав з дамби

02 червня 2019, 20:03

Критичний стан без ознак покращення. Медики дитячої обласної лікарні п’яту добу борються за життя хлопчика, який впав з черкаської дамби. Дитина досі перебуває у комі третього ступеня, інформує "ВІККА".

У хлопчика почали відмовляти внутрішні органи. Нині більшість життєво необхідних функцій організму виконує техніка. Прогнозувати бодай щось медики не беруться, адже подальше виживання дитини залежатиме від ступеня ураження кори головного мозку. А воно, зазначають, неминуче.

Нагадаємо, минулої неділі черкаська родина відпочивала біля Дніпра поблизу дамби. 5-річний Богдан у якийсь момент зник із поля зору батьків. Припускають, що дитина послизнулася на бетонній плиті та опинилася у воді. Коли ж рідні побачили Богдана, він вже не подавав ознак життя.

Із купелі хлопчика дістала матір, реанімували спершу разом із батьком. Потому – лікарі швидкої. Хлопчик пробув у стані клінічної смерті 35 хвилин. Саме стільки медикам знадобилося, аби змусити його серце забитися знову.  Щодня на лікування дитини рідні витрачають щонайменше 10 тисяч гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору