Три місяці без зарплати: у Золотоноші на пікет вийшли працівники держпідприємства

09 жовтня 2020, 19:40

На єдиному у Золотоноші державному підприємстві «Златодар» виникла конфліктна ситуація: працюючі вже протягом трьох місяців не отримують заробітну плату. Про це інформує "Золотоноша.сіті"

Коли вантажівки прибули із зерном, щоб здати його на зберігання, люди перегородили в’їзд на підприємство. До пікетуючих прибув міський голова Віталій Войцехівський та начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко, для якого «Златодар» − рідне підприємство. Він пропрацював тут багато років і структуру виробництва знає досконало.

У складі візитерів був і юрист міськвиконкому Денис Сизько, щоб спільно розібратися у ситуації, що склалася. Єдиним проханням владців до обуреного натовпу було: не перекривати рух транспортного потоку через місто.

Зазначимо, що державне підприємство «Златодар» - одне з найстаріших у Золотоноші. За невисокі зарплати містяни тут працюють цілими династіями. Останнім часом через часту зміну керівників «Златодар» лихоманить. У цьому році додалася ще й засуха, через яку графік прийому зернових на зберігання змістився на кінець вересня. Зовсім недавно на посаду директора підприємства призначили Владислава Орленка.

- Колектив досвідчений, знаючий, адекватний, але ситуація з безгрошів’ям досягла апогею, - прокоментував конфлікт Віталій Войцехівський. – Ми поспілкувалися з головою профспілкового комітету, наш юрист проконсультував, які кроки треба зробити для захисту прав працюючих. Домовилися про повторну зустріч у понеділок, 12 жовтня.

Саме до цього часу молодий керівник пообіцяв зрушити ситуацію з мертвої точки: домовитися про оплату зберігання у рахунок майбутнього відвантаження зернових

Як вважає міський голова, в інтересах керівництва підприємства провести перемовини з потенційними багаторічними клієнтами, щоби не втратити напрацьовані довірчі відносини та зберегти колектив. Наразі міська рада забезпечила повний юридичний супровід для «златодарівців». Підготовлені листи-звернення до Державного агентства резерву України, до складу якого входить ДП «Златодар», та прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору