Три мільйони на взуття витратили черкащани з початку 2019 року

18 квітня 2019, 10:33

 

Три мільйони на взуття витратили Черкащани з початку 2019 року

З початку року Черкащани придбали більше, ніж тисячу пар взуття, сплативши за нього лише частину вартості. Загальна вартість взуттєвих купівель склала майже три мільйонів гривень. Таку статистику оприлюднив керівник проекту “Оплата частинами” ПриватБанку в Черкаській області Олександр Бут.

“У нашому місті понад 300 магазинів надають змогу отримати нове взуття зараз, а платити за нього частинами, - розповідає Олександр Бут. -  Плануючи будь-які витрати, пам’ятайте, що існує сервіс, оберігаючий від значних одноразових витрат і "розрахункових” стресів. Адже саме сервіс “Оплата частинами” дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 24 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку”.

Три мільйони на взуття витратили Черкащани з початку 2019 року

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за покликанням chast.pb.ua. Загалом таких торговельних точок у Черкасах понад 800, а по черкаській області - понад 1 500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Нагадаємо, що ПриватБанк запустив мобільний додаток «Оплата частинами» для миттєвого отримання кредитів готівкою. Тепер отримати до 50 000 грн на картку ПриватБанку в рамках ліміту, встановленого банком, можна просто в мобільному додатку або за допомогою чат-ботів у месенджерах Viber і Telegram.

Читайте також: З початку року ПриватБанк заробив 5,2 млрд.

Поділитись

Коментарі

Вгору