Три кілометри дороги між селами на Черкащині відремонтують за сім мільйонів

04 серпня 2017, 15:10

На відкриті торги на роботи з  поточного середнього ремонту ділянки автодороги місцевого значення О241509 Ропотуха-Ятранівка (Уманський район,Черкаська область) за майже сім мільйонів гривень подалися два місцеві товариства. Аукціон відбувся 31 липня. Нині ТОВ «Уманьдоррембуд», у якого була нижча, ніж у суперника, ТОВ «ШРБУ-48», цінова пропозиція очікує рішення замовника - Служби автомобільних доріг у Черкаській області, інформує "Ні корупції".

Дорога, яку мають найближчим часом ремонтувати, поєднує два села. За майже сім мільйонів на третині цього шляху місцями покладуть вирівнювальну суміш, зроблять ямковий ремонт, дорожню розмітку, вирівняють узбіччя.

ТОВ «Уманьдоррембуд» має двадцятирічну історію. Засноване в Умані. Його керівником є Олександр Піскун.

Нещодавно САД області підписала з ним мільйонну угоду на поточний дрібний ремонт одного кілометру автомобільної дороги загального користування місцевого значення О241506 Родниківка-Іванівка на Уманщині.

Загалом, за даними аналітичної системи YouControl, протягом останніх 2017-2016 рр. товариство заробило 9,5 млн. грн. на тендерах. Попередні, 2013-2015 роки, були не такими успішними для підприємства.

ТОВ «ШРБУ-48» на ринку дорожніх ремонтів усього два роки. Проте воно більш успішне, аніж його конкурент у цих торгах.

Протягом жовтня-листопада минулого року «ШРБУ-48» уклало 19 угод з відділом  житлово-комунального господарства Уманської міської ради на капітальні ремонти міських доріг на загальну суму 14.6 млн грн. Протягом квітня цього року - п'ять угод на майже два мільйони гривень на ремонти вулиць в Умані та районі. А також підприємство виграло 47 мільйонів у торгах на поточний середній ремонт траси на Вінничині. Керівник «ШРБУ-48» Ігор Воткалюк з 18.06.2010 є також одним із уповноважених осіб ПАТ "УМАНЬАВТОДОР",  зареєстрованого у 1996 році. Власником товариства є Бахтіяр Сапаєв.

 

Коментарі

Вгору