Три громади області стали переможцями конкурсу “Сади для Перемоги”

11 лютого 2023, 18:19

Білозірська, Бобрицька, Чигиринська ТГ Черкаської області стали переможцями грантового конкурсу для громад «Сади для Перемоги». Вони отримають по 250 тисяч гривень фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства.

Загалом до участі в конкурсі подали заявки майже 80 громад України, які мають ідеї з покращення своєї ситуації з продзабезпеченням. Переможцями стали 8 громад. Найактивнішими виявились громади з Черкащини.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

Термін реалізації проектів – від 2 до 12 місяців.

Нагадаємо, конкурс стартував у вересні. Його організували  ініціатива «Сади Перемоги» від проекту SURGe, що фінансується Урядом Канади, та БФ «МХП-Громаді» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України. У межах конкурсу зацікавлені громади брали участь в освітніх вебінарах, де експерти  розповідали про стратегію, розробку та втілення комплексного плану продовольчої безпеки. Також навчали в питаннях проектного менеджменту й подання грантових заявок.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору