Тренкін каже, що міськрада виділила на обороноздатність України понад мільярд гривень і не фінансувала “Черкаських Мавп”

25 жовтня 2023, 12:39

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін після вчорашньої акції протесту громадян вирішив дати прессконференцію. Він розповів, що міська рада вже виділила понад 1 млрд гривень на обороноздатність країни, а також сказав, що на питанні допомоги ЗСУ часто маніпулюють.

Про це йдеться на сторінці "Актуально з Волошиним".

За словами Тренкіна, на питанні допомоги міста Збройним силам України часто маніпулюють.

- Є Збройні сили України, є територіальна оборона, є Національна гвардія, є Національна поліція, є СБУ, є обороноздатність країни. Я буду казати про кошти, які виділені на обороноздатність. Тому що чомусь вважають, що субвенція Службі безпеки, яка делегує своїх працівників у найгарячіші місця, не є допомогою обороноздатності України. Субвенція Нацполіції, спецпідрозділи якої теж перебувають в найгарячіших точках, це вже теж не є допомогою оброноздатності. Тобто наші опоненти взяли чітко абревіатуру "ЗСУ" й вибрали ті кошти, які переведені виключно ЗСУ. Я вам хочу сказати, що на обороноздатність країни Черкаська міська рада виділила понад 1 млрд 100 млн гривень. Ця цифра щодня змінюється, щодня йдуть видатки за цими статтями. Щодня є звернення, вони опрацьовуються нашим управлінням цивільного захисту та розглядаються на виконкомах і сесіях. Я не знаю жодного звернення, поданого відповідно до вимог чинного законодавства, яке не опрацьоване. На останній сесії ми прийняли рішення про виділення 1,5 млн грн нашій ТрО, 1,5 - ще одній бригаді, не буду казати якій, було виділено кошти полку "Азов", - сказав секретар ЧМР.

Також він зазначив, що за проєкт бюджету на 2023 рік, куди входять кошти на ремонти доріг, шкіл тощо, в повному обсязі проголосували й депутати, які зараз підтримують мітингарів.

Секретар міськради прокоментував і виділення 1,5 млн гривень з бюджету "Черкаським Мавпам".

- Жодних коштів на субвенцію, на допомогу баскетбольному клубу "Черкаські Мавпи" немає. По-перше, бюджетна дія і виділення коштів ще не означає оплату. По-друге, що передбачалося рішенням Черкаської міської ради: баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" розформований, всі будуть звільнені, потім прийняті на роботу в муніципальний спортивний клуб "Дніпро" і ці кошти йдуть на заробітні плати тренерам, персоналу, гравцям, оренду СК "Будівельник" і податки, - додав Юрій Тренкін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Військовим абсолютно все одно, яка в нас тут бруківка лежить”: як черкащани ставляться до розподілу бюджетних коштів під час війни

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору