Транспортний колапс в Черкасах триває, перевізники не домовились із міською владою

15 листопада 2018, 18:43

Перевізники відмовилися підписувати угоди з міською владою. 

На сьогоднішньому позачерговому засіданні виконкому Черкаської міської ради мали розглянути питання відновлення в місті пасажирських перевезень.

За умовами анонсованих договорів, які мали укласти з перевізниками, строком на 3 місяці, ціна на проїзд у міському транспорті складала б п'ять гривень. Крім того, в угодах передбачалося безкоштовне перевезення школярів в період з 12-ої до 19-ої години, без компенсації пільгових перевезень від міської влади.

- Цьому рішенню передувало декілька непростих нарад. Але нам вдалося домовитись з перевізниками, - повідомив міський голова Анатолій Бондаренко на початку засідання.

Представник перевізників, юрист Валерій Макєєв зазначив, що підприємці готові вже завтра зранку виїхати на свої маршрути. Однак, запропоновані умови, не повністю влаштовують перевізників.

- Ми протягом чотирьох останніх днів шукали шляхи, як подолати цей колапс.  І знайшли спільне рішення — укласти тимчасові договори. Перевізники погодилися працювати за тарифом набагато меншим, ніж їх власними підрахунками . Тариф у розмірі п'яти гривень на сьогодні не влаштовує перевізників економічно, - повідомив юрист.

Він зауважив, що перевізники зможуть безкоштовно перевозити школярів тільки за умови того, що виконком проголосує за повернення долару до восьми гривень.

Після виступу представника перевізників заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що він розцінює таку позицію підприємців, як ультиматум, і покинув засідання виконкому. Перевізники також залишили залу засідання.

Тож, завтра рух маршрутного транспорту у Черкасах відновлено не буде.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

петро борисович :

скотиняки! подавіться,су.и! групка недолюдей диктує владі вимоги і робить заручниками людей свого ж міста. інтриганти. не має слів. коли ви вже нажеретесь? розперло б вас.

Скептик :

А може купка недолугих свободівців у виконкомі робить заручниками людей свого ж міста? Заради свого піару перед виборами. В ЖОДНОМУ обласному центрі не возять безкоштовно за рахунок перевізника дітей. Всюди є компенсація. А наші свободівці самі хитрожопі

Роман Тесленко :

Ти диб.л. Утопися.

Іван :

якщо ти свободівець-фашист то краще тобі утопитись…. а що-до перевізників….. а не краще-б було закупити ще з десяток тролейбусів….а може й більше..і заблокувати ці всі бандитьскі маршрути…… хоча свободівці-фашисти…. не дадуть згоди

Bender :

Ботнар-дегн…

Роман Тесленко :

“…перевізники зможуть безкоштовно перевозити школярів тільки за умови того, що виконком проголосує за повернення долару до восьми гривень.” ? Прекрасно сказано! Здиржаву геть! Награбувалися. Хай чиновники тепер на своїх горбах людей возять.

Роман Тесленко :

“… перевізники зможуть безкоштовно перевозити школярів тільки за умови того, що виконком проголосує за повернення долару до восьми гривень.” ? Прекрасно сказано! Чиновники пограбували народ. Тепер хай возять людей на своїх горбах. Люди не будуть працювати і доплачувати. Пішли геть, виродки. Здиржаву геть!

Ольга :

Вот что значит когда все отдаётся в частные руки! Негде нет порядка. Каждый сам что хочет то и придумывает!

Дмитро :

Челуаш комунальне підприємство, черкаська служба чистоти комунальне підприємство, водоканал комунальне підприємство, Теплокомуненерго комунальне підприємство. Хоч на одному з цих підприємств є порядок? Хоч десь адекватні тарифи? Челуаш витрачає гроші внікуди, ЧСЧ не могло місяць нормально сміття вивозити, на ТКЕ беруть мазду в аренду за 400000, це нормально? Треба просто нормальний контроль за приватниками, а не комунальні підприємства

Вгору