Транспортний колапс в Черкасах триває, перевізники не домовились із міською владою

15 листопада 2018, 18:43

Перевізники відмовилися підписувати угоди з міською владою. 

На сьогоднішньому позачерговому засіданні виконкому Черкаської міської ради мали розглянути питання відновлення в місті пасажирських перевезень.

За умовами анонсованих договорів, які мали укласти з перевізниками, строком на 3 місяці, ціна на проїзд у міському транспорті складала б п'ять гривень. Крім того, в угодах передбачалося безкоштовне перевезення школярів в період з 12-ої до 19-ої години, без компенсації пільгових перевезень від міської влади.

- Цьому рішенню передувало декілька непростих нарад. Але нам вдалося домовитись з перевізниками, - повідомив міський голова Анатолій Бондаренко на початку засідання.

Представник перевізників, юрист Валерій Макєєв зазначив, що підприємці готові вже завтра зранку виїхати на свої маршрути. Однак, запропоновані умови, не повністю влаштовують перевізників.

- Ми протягом чотирьох останніх днів шукали шляхи, як подолати цей колапс.  І знайшли спільне рішення — укласти тимчасові договори. Перевізники погодилися працювати за тарифом набагато меншим, ніж їх власними підрахунками . Тариф у розмірі п'яти гривень на сьогодні не влаштовує перевізників економічно, - повідомив юрист.

Він зауважив, що перевізники зможуть безкоштовно перевозити школярів тільки за умови того, що виконком проголосує за повернення долару до восьми гривень.

Після виступу представника перевізників заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що він розцінює таку позицію підприємців, як ультиматум, і покинув засідання виконкому. Перевізники також залишили залу засідання.

Тож, завтра рух маршрутного транспорту у Черкасах відновлено не буде.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору