ТОВ “Черкасиенергозбут” просить споживачів максимально вимкнути всі електроприлади

26 жовтня 2022, 15:51

Останні тижні Україна зазнає постійних ударів з боку росії, через що об'єкти енергетичної структури зазнали пошкоджень і руйнувань.

Тому ТОВ "Черкасиенергозбут" просить всіх споживачів максимально вимкнути всі електроприлади (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо).

- Прибирання чи прасування може зачекати, а попрати можна вночі, коли немає такого навантаження на енергосистему. Кожен українець має максимально долучитися до спільного спротиву ворогу і в ці дні, для цього, достатньо скоротити споживання електроенергії. Якщо сьогодні ми не будемо економити, то всі можемо залишитися без електроенергії, - повідомляють у пресслужбі компанії.

Внаслідок пошкодження об’єктів інфраструктури енергетичної системи України та блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ виникає дефіцит електричної енергії. Для стабілізації роботи енергосистеми Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» вимушено застосовує графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України. Примусові обмеження споживачів електроенергії – повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми. Всю інформацію про планові, позапланові й аварійні відключення електроенергії на Черкащині надає оператор системи розподілу - ПАТ "Черкасиобленерго".

Як отримати інформацію про планові, позапланові та аварійні відключення можна дізнатися на сайті ПАТ "Черкасиобленерго" за посиланням.

- Хочемо нагадати й про своєчасну оплату рахунків за спожиту електроенергію. Якщо борги за електрику будуть накопичуватися, без зарплати залишаться всі енергетики. Зокрема ті люди, які зараз не дивлячись на погоду, час доби, і небезпеку нових обстрілів — лагодять розбомблені електростанції та електромережі. Без своєчасної оплати ремонтні бригади не матимуть, чим лагодити все, що зараз руйнує росія, до того, їм просто не буде за що заправити автомобілі. А через це населення може залишитися без електрики, води та тепла взагалі, - додають у ТОВ "Черкасиенергозбут".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору