“Тотальне падіння авторитетів”: відомий телеведучий пожартував над черкаським мером (відео)

15 жовтня 2019, 09:05

Відомий український журналіст Майкл Щур (Роман Вітонів) у передачі #@)₴?$0 пожартував з приводу падіння з велосипеду міського голови Анатолія Бондаренка, пише "Прочерк".

Днями Анатолій Васильович прямо в прямому ефірі Фейсбуку під час велопрогулянки парком «Сосновий бір», розповідаючи про успіхи своєї команди, впав із велосипеду.

- Тотальне падіння авторитетів! Падіння топ-блогера: міський голова Черкас впав із велосипеда під час хизування своїми успіхами в прямому ефірі Фейсбуку. Добре, що мер Черкас Анатолій Бондаренко не поїхав кататися на каруселі, а то б мали різкий зліт топ-блогера. Дуже ймовірно, що мер Черкас увійде у Книгу рекордів України як єдина людина, яка, падаючи з велосипеда, замість матюків каже: «Легенька зупиночка, невеличка», – зазначив Майкл Щур. – Неважливо, скільки разів ти падав, важливо, скільки разів ти після цього вставав і продовжував бути мером Черкас!

Дивіться відео починаючи з 17:55.Коментарі

Виолетта сказав:

Уехал бы он на своем велосипеде в Лысянку.Видимо ,что ему нужно брать уроки у своего друга Г.Шевченко по велоспорту.Его бывший зам. в молодости был тренером по этому виду спорта.Тоже ,.слетел,,с велика,правда успел себе за два месяца на службе полицейской в Мариуполе сделать статус ветерана АТО))))

Вгору