Томенко наполягає на роздержавленні ЗМІ

24 березня 2014, 18:16

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко переконаний, що, незважаючи на ситуацію в Україні, необхідно не забувати про ті законопроекти, які демонструють відданість нової влади цінностям прав і свобод людини, свободи слова, боротьбі з корупцією тощо.

Про це йдеться на персональному сайті Миколи Томенка.

Микола Томенко зауважив, що вже не перший тиждень він як Голова Комітету пропонує розглянути на пленарних засіданнях три принципово важливі законопроекти, які і досі «блукають нетрями» Апарату ВР, оскільки по старих часах Адміністрація Президента Януковича, Уряд Азарова та, власне, місцеві чиновники були не зацікавлені в розгляді цих законопроектів.

«Я переконаний, що сьогодні і Уряд, і в.о. Президента разом з новою системою виконавчої влади повинні показати, що вони відрізняються від попередньої влади тим, що не виступають за закритість публічної інформації, а також не претендують на ручне керування державними і комунальними ЗМІ», – зазначив Микола Томенко.

З огляду на це, він вважає, що треба невідкладно розглянути законопроекти, що вже давно підготовлені профільним Комітетом ВР з питань свободи слова та інформації: проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про інформацію” (у новій редакції) та Закону України “Про доступ до публічної інформації”, а також законопроекти про роздержавлення ЗМІ та суспільне мовлення.

Вгору