Ткаченко провів особистий прийом громадян

08 квітня 2014, 15:26

Сьогодні голова черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів прийом громадян. Загалом було розглянуто більше десятка звернень.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Серед проблем, що розглядались обласним очільником, були питання по житлово-комунальній сфері, охороні здоров’я, культурі. Серед людей, що були на прийомі - жителі з інших районів області.

Так, інвалід І групи із Білозір’я Микола Ткаченко, просив посприяти у ендопротезуванні колінного суглоба, на що необхідно близько 100 тис. грн. Сім’я Шалагіних із с. Хутори з 2006 року шукає правди у правоохоронних інстанціях. Ніна Шалагіна вважає лікарів районної лікарні причетних до загибелі її невістки. Житель Драбівщини Андрій Сіпко просив голову ОДА втрутитись у ситуацію і земельними паями, які орендар незаконно прибрав до своїх рук після закінчення договору оренди і продовжує використовувати їх у власних цілях. Зі слів пана Сіпка, прокуратура та Інспекція сільського господарства не реагують на його скарги.

- Громадяни чекають від влади швидкого вирішення їх питань. Є справи, що зайшли у «глухий кут» і щоб їх вирішити мені доводиться використовувати право особистого телефонного дзвінка, - розповідає Юрій Олегович. – Я буду вдаватись до різних методів, що знаходяться у правовому полі, але не дозволю, що б черкащан безпідставно ображали.

Наступний прийом громадян відбудеться 28 квітня.

Прийомні дні громадян голови черкаської облдержадміністрації будуть проходити у кожен ІІ вівторок з 10.00 до 13.00 та ІV понеділок кожного місця з 17.00 до 20.00.

Вгору