Ткаченко просить журналістів черкаських онлайн-видань видаляти коменти відвертих українофобів

18 липня 2014, 08:12

Вчора голова Черкаської облдержадмінітрації Юрій Ткаченко на Канівщині тримав у руках косу в полі на зажинках, а потім Дідуха - давній український оберіг. Однак, новини, які приходять на мирну Черкащину з-за її меж, не дозволяють почуватися у спокої.

Про це губернатор написав у Facebook.

"Кількість черкащан, загиблих у зоні АТО - вже вдвічі більше, аніж кількість фотокарток на відповідному стенді "Небесної варти", днями встановленому на Соборній площі.

Серед тих, хто потрапив у полон терористів є молодий солдат з Черкас. Намагатимуся зробити так, щоб він якомого швидше повернувся дододому...

Що ще неймовірно вразило - то це вчорашнє звернення до мене через ФБ журналістки з Умані, обуреної діями колег з обласного центру, які допускають на сайтах своїх видань розміщення коментарів відвертих українофобів і навіть глумління симпатиків сепаратизму над пам'яттю полеглих українських воїнів! Приведений нею приклад - просто вбивчий - під публікацією про загиблого прикордонника невідомий персонаж розказував про те, що "доблєстниє ДНР-ЛНР" і далі так чинитимуть з "фашістамі". Цей коментар прибрали тільки після неодноразових вимог обурених читачів протягом трьох (!) днів!

Закликаю журналістів у цей нелегкий для країни час відвертої іноземної агресії і спалаху сепаратизму бути уважними і не допускати розпалювання ворожнечі у суспільстві. Щиро вдячний тим сайтам, які вже чітко зазначили на своїх сторінках свою громадську патріотичну позицію - зокрема, міському форуму Черкас (Forum.ck.ua), який закликав не допустити прояви сепаратизму в місті та області. Разом збережемо спокій і цілісність держави!"

Поділитись

Коментарі

Вгору