Ткаченко прокоментував можливість закриття санаторію «Україна»

28 жовтня 2016, 08:38

283932be04bfbebb2cb1a06b164212cb

Питання про існування санаторію «Україна» в його нинішньому стані постало ще з 2014 року, зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Нагадаємо, наразі санаторій – під загрозою закриття.

Санаторій підпорядкований Черкаській облспоживспілці. Як зазначив Юрій Ткаченко, проблеми санаторію він не раз обговорював із головою правління облспоживспілки Віктором Боїним. Віктор Олександрович, за словами голови ОДА, робив усе можливе для збереження закладу, але утримувати його далі немає можливості, пише Прочерк.

– Обласна влада придбавала путівки в санаторій «Україна» в 2014, 2015 роках... Ми спілкувалися з Міністерством оборони про можливість «завантажити» санаторій за рахунок путівок для цього міністерства, – зазначив голова ОДА.

Юрій Ткаченко пообіцяв, що зі свого боку зробить усе можливе, щоб санаторій не закрили – він має гарну матеріальну базу, наявна вся необхідна інфраструктура, заклад розташований у мальовничому місці, близько до Черкас. На запитання журналіста, чи можлива передача закладу на баланс держави, Юрій Олегович відповів, що це – один із можливих варіантів.

– Водночас, я особисто прихильник того, що приватний сектор може надавати санаторні послуги найкраще, а держава має тільки оплачувати їх. На мій погляд, якщо облспоживспілка продасть цей об’єкт, слід було б скласти договір так, щоб відповідні соціальні функції збереглися, – підсумував голова ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору