Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко схвалює рішення депутатів Верховної Ради про розпуск депутатської фракції Комуністичної партії України у Верховній Раді і називає це історичною подією.
Про це він повідомив під час спілкування з журналістами, інформує прес-служба облдержадміністрації.
Відсутність черкаських комуністів на позачерговій сесії черкаської обласної ради обласний голова вважає закономірним процесом.
– Вочевидь депутати-комуністи розуміють, що винуватцями сьогоднішньої війни на Сході і Майданівських подій є саме представники КПУ і відповідно розуміють сьогоднішні настрої суспільства по відношенню до них, - припустив Юрій Ткаченко.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram