Ткаченко на саміті Миру запевнив, що готовий бути останнім губернатором області

04 липня 2014, 13:23

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на саміті Миру заявив, що готовий бути останнім губернатором в області, якщо громадськість вимагає змін. Про це він заявив у коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна".

- Нам приємно, що сьогодні саме тут збираються в Києві з різних регіонів України громадські організації, громадські діячі, депутати, голови обласних рад, тобто ті, які на сьогоднішній день мають дати відповідь на головне питання, що ми отримаємо при децентралізації влади, - зазначив голова Черкаської ОДА.

Також Ткаченко зазначив, що готовий бути останнім главою адміністрації.

- Я готовий, чим швидше це відбудеться, тому що громадськість сьогодні вимагає. Громадськість хоче, щоб були права відповідні, а це дає можливість подальшого розвитку регіону, - зазначив Ткаченко.

4-5 липня у Києві розпочався перший в історії незалежної України саміт Світу. Його мета - сприяння встановленню миру в Україні через широке обговорення ідеї децентралізації із залученням представників зацікавлених сторін, спільне прийняття доленосних для країни рішень та визначення плану дій з їх реалізації.

Як повідомили організатори, представників різних регіонів саджатимуть за один стіл для того, щоб разом в робочій групі вони опрацьовували спільні рішення.

Поділитись

Коментарі

Вгору