Ткаченко крутіший навіть за Коломойського

12 грудня 2014, 14:09

Безымянный

Голова Черкаської ОДА нині в лідерах за кількістю виконаних обіцянок із-поміж своїх колег. Про це свідчить рейтинг видання «Слово й діло». Натепер Юрій Ткаченко дав 43 обіцянки. Серед них 20 уже виконано, у процесі – на одну менше.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Водночас аналітики видання закидають обласному керманичу невиконану обіцянку про забезпечення прозорості всіх тендерних процедур за участі представників громадськості. Її він дав ще влітку.

– Я відразу доручив керівникам структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області забезпечити це, – розповідає Юрій Ткаченко. – А також рекомендував міським головам звернути на це питання особливу увагу.

Цікаво, що черкаський губернатор, який посів у рейтингу виконаних обіцянок 1 місце, випередив відомого в Україні олігарха, губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, який 8 за рейтингом.

За інформацією видання, усього олігарх дав 13 обіцянок, з яких він виконав 2, а 11 - наразі у процесі. У той час, як у губернатор Черкаської області Юрій Ткаченко дав аж 43 обіцянки, 20 з яких він виконав, 4 - ні, 19 - у процесі.

Загалом у трійку лідерів рейтингу виконаних обіцянок увійшли: на першому місці голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, друге місце посів голова Одеської ОДА Ігор Палиця, на третьому місці - голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник.

 

Зроби свій робочий день продуктивнішим разом із меблями для офісу від компанії AMF! Не гай даремно свій час та гроші - ми зробимо ваш кабінет комфортним: швидко, якісно, без переплат та націнок. Діють новорічні скидки до 20%! Безкоштовна консультація!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору