«Тільки мамі не дзвоніть»: черкаські патрульні показали, як спілкувалися із підлітками біля «Любави» (відео)

27 січня 2019, 10:53

«Тільки мамі не дзвоніть»: черкаські патрульні показали, як спілкувалися із підлітками біля «Любави» (відео)

Правоохоронці разом із  начальником департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергієм Вороновим  25 січня  здійснили спільний рейд у місці масового скупчення неповнолітніх. Тоді, правоохоронці склали ряд адміністративних матеріалів на батьків і провели профілактичні бесіди із черкаськими підлітками. Відео із цього рейду оприлюднила прес-офіцер патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк.

- П‘ють, курять, матюкаються, поводяться непристойно. Батьки, це бува не ваші діти збираються на підліткові «тусовки» біля «Любави»?, - написала Зоя Вовк на власній сторінці у Facebook.

Також правоохоронці нагадали, які порушення найчастіше здійснюють підлітки під час своїх посиденьок.

Ст. 173. Дрібне хуліганство. Це нецензурна лайка в громадському місці; образливе чіпляння до громадян. За такі дії накладається штраф від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів громадян або виправні роботи від одного до двох місяців з відрахуванням 20% із заробітку.

Ст. 175 – 1. Куріння тютюнових виробів в заборонених місцях. Тягне за собою попередження або накладення штрафу від 1 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Ст. 178. Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді.

Розпивання спиртних напоїв на вулицях, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших громадських місцях, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від 1 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року – штраф від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів.

Ст. 182. Порушення вимог законодавства щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Порушення тиші тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадянина від 5 до 15 неоподаткованих мінімумів.

Ст. 183. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб – тягне за собою накладення штрафу від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів.

Також, діти все частіше порушують статті Кримінального кодексу України і роблять крок до більш серйозних правопорушень, за які закон передбачає більш суворе покарання.

Ст. 185. Крадіжка. (крадіжка – це таємне викрадення державного, колективного чи індивідуального майна).

Ст. 186. Грабіж. (грабіж – це відкрите викрадення державного, колективного чи індивідуального майна громадян). Наші діти виривають з рук сумки, мобільні телефони. Інколи застосовують силу, якщо людина намагається захистити своє майно. Всі ці “подвиги” приводять на лаву підсудних.

Ще одна велика проблема – наркотики: їх вживання та розповсюдження. Згідно ст. 307 Кримінального кодексу України за розповсюдження наркотиків загрожує великий термін.

Також у поліції нагадують, що батьки повинні брати активну участь у вихованні дітей і несуть юридичну за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Федор сказав:

,мусора пользуются тем что малолетки тупые им нужно не отвечать на вопросы мусоров! и не говорить своих данных! и тупо их игнорить если трогают подымать шум родителей вызывать на помощь

Александр сказав:

Согласен ведь в Черкассах лучше бы ловили главных наркоторговцев а не школьников,тем более подростков,которые еще толком не отвечают за свои поступки

Світлана Л. сказав:

Ще зовсім недавно Воронов крутив дискотеку, де заохочував своїми вигуками молодь до активного відпочинку (це перша аудиторія його слухачів, бо дорослі і свідомі люди його не підтримують).

Тетяна сказав:

Дорвався до корита, тепер можна молодь топити!!! Ще й на день студента

Вгору