ТЕЦ надаватиме гарячу воду черкащанам за новим договором

25 листопада 2021, 09:16

ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно" повідомляє, що наразі гаряча вода та тепло до домівок постачається відповідно до публічних індивідуальних договорів приєднання (про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води).

Затверджені договір про постачання теплової енергії та гарячої води - публічні договори приєднання, які укладаються з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Тариф на теплопостачання та гаряче водопостачання встановлює орган місцевого самоврядування, а саме виконавчий комітет Черкаської міської ради.

За інформацією пресслужби ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Катерина :

Про яке ще гаряче водопостачання тут пишуть? Про уявне? Щоб помитися потрібно відкривати тільки кран гарячої води: лічильник мотає на повну, а водичка градусів 30 біжить. А якщо виникає якесь питання, то це взагалі жах: кидання слухавки і суцільне хамство. Не спроможні ні показники взяти, ні говорити. Почніть вже постачати ГАРЯЧУ воду справжю, а не віртуальну.

Користувач :

Повністю погоджусь з коментарем. На митниці постійно немає гарячої води, приблизно 10 років як тече тільки тепла вода, ситуація змінюється тільки після скарг з підписами людей будинку, що ми робили двічі за останні 2 роки…суцільне хамство, ніякої допомоги, за що ми маємо платити такі суми??

Вгору