Територію черкаського автодорожнього ліцею озеленили туями

08 жовтня 2021, 13:56

Активісти Черкаського Центру самореалізації „Теменос“ у посадковий період (навесні та восени) допомагають озеленювати території навчальних закладів Черкас. Днями вони завітали до Черкаського автодорожнього ліцею, де разом з учнями закладу висадили 14 туй поряд з гуртожитком.

„Теменос“ продовжує місію у рамках всесвітньої акції „Посади дерево Миру“ п’ятнадцятий рік поспіль. За цей час було висаджено величезну кількість різноманітних порід дерев та декоративних чагарників у навчальних закладах Черкас.

Заступниця директора ліцею Ольга Журавель розповіла, що „Теменос“ давно і наполегливо озеленює території Автодорожнього ліцею. Так, громадська організація кілька років тому озеленила сквер поряд з центральним входом у навчальний заклад. Нині там красуються ошатні пірамідальні туї, які є окрасою навколишнього простору. Окрім того, за словами педагогині, Центр самореалізації веде просвітницьку роботу — влаштовує щороку конкурси на кращий твір серед молодих людей.

Темою творів є роздуми про місце кожного в цьому світі і його особисту місію на Землі. Серед вихованців автодорожнього ліцею є діти-сироти, з якими активісти проводять цікаві лекторії та зустрічі.

- Ми вирішили, що нехай цього разу це буде для всіх "зелена пам'ять", щоб радувала око і мешканців гуртожитку, і наших учнів на довгі роки, — прокоментувала головний меседж екологічної акції пані Ольга.

Ольга Харенко, яка нині акумулює та спрямовує роботу всіх членів „Теменос“ зауважила, як важливо, аби молодь цінувала красу навколо себе та доглядала створене вже власними руками.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору