Тепер молодь Черкащини зможе шукати роботу на літній період через сервіс «інтерактивна карта вакансій»

18 червня 2019, 18:46

Тепер молодь Черкащини зможе шукати роботу на літній період через сервіс «інтерактивна карта вакансій»

Фахівцями відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості впроваджено в роботу інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps».

Послуга дозволяє дистанційно за допомогою комп’ютерів отримати інформацію про актуальні вакансії роботодавців міста.

Зайшовши на офіційну fb-сторінку Черкаського міського центру зайнятості або СЮДИ можна здійснити пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста. Або ввівши в пошуковому полі ключові слова, наприклад, назву посади чи професії. І тоді відповідні геовідмітки вкажуть на актуальні пропозиції роботи. Також можна дізнатись про вимоги роботодавців до претендентів, обсяг заробітної плати, контактні дані працедавців та фахівців центру зайнятості.

Також на цій карті розміщені вакансії для молодих людей на період літніх канікул, виділені вони помаранчевим кольором. Використовуючи сучасні гаджети, молодь, яка шукає роботу на літній період, дистанційно й абсолютно безкоштовно може переглянути актуальні вакансії та підібрати для себе зручну за місцем розташування та цікаву роботу.

Враховуючи позитивний досвід своїх коллег, відповідні Google–карти вакансій також розроблені фахівцями Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості та Уманського міського центру зайнятості. Робота над удосконаленням сервісу продовжується – щодня уточнюють актуальність вакансій та ведуть моніторинг.

Карту вакансій Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості можна переглянути ТУТ.

Карту вакансій Уманського міського центру зайнятості можна переглянути ТУТ.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Читайте такожНа Черкащині зросла кількість вакансій від роботодавців.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору