Тележурналістка з Черкас вестиме новини на ТРК “Україна”

24 червня 2014, 21:15

Із 23 червня новою ведучою денних і вечірніх випусків інформаційної програми «События» на каналі «Україна» стала екс-ведуча «Новин» каналу «Інтер» Анна Панова.

Про це повідомила прес-служба «України», підтвердивши інформацію, оприлюднену наприкінці травня сайтом «Дуся», інформує "Телекритика".

Анна Панова вестиме денні та вечірні випуски «Событий» з понеділка по субботу о 15:00 та о 19:00 по черзі з Оленою Кот. «Команда каналу «Україна» - дуже професійні люди, котрі постійно розвивають інформаційне мовлення. І для мене честь приєднатися до колективу «Событий». Ми разом будемо працювати над амбітним завданням - посиленням позицій програми серед лідерів новинного телеринку», - прокоментувала ведуча свій прихід на канал «Україна».

Анна Панова закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «політологія», а також Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Кар'єру в медіагалузі вона почала у 2002 році. Пройшла шлях від репортера до головного редактора та ведучої на регіональному телеканалі в Черкасах. Пізніше працювала на загальнонаціональних каналах, зокрема парламентським кореспондентом та ведучою новин на каналі «Інтер». Інформаційна політика «Інтера» із січня 2014-го набула відверто маніпулятивного характеру, що викликало реакцію незгоди як на самому каналі, так і в колег. Зокрема, зауваження з приводу висвітлення подій на майдані були й до Анни Панової. З 31 березня, після зміни керівництва «Національних інформаційних систем», що виробляють інформаційно-аналітичні програми для «Інтера», вона перестала бути ведучою новин. А наприкінці травня «Дусі» стало відомо про можливий перехід пані Панової на «Україну».

З приходом Анни Панової в складі ведучих інформаційних програм на каналі «Україна» відбулися зміни. Ранкові випуски «Событий» о 7:00 і 9:00 ведуть по черзі Олександр Мозговий і Марина Кухар, денні і вечірні о 15:00 і 19:00 - по черзі Олена Кот та Анна Панова. Підсумки доби, що минула, з понеділка по п'ятницю в програмі «События дня» відтепер о 23:00 підбиває Ольга Грицик, а Олег Панюта аналізує події тижня в інформаційно-аналітичному тижневику «События недели» щонеділі о 19:00.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору