Ми даємо людям другий шанс, – ведучий з Черкащини розповів про особливості нового сезону проекту «Інспектор. Міста»

09 січня 2018, 11:46

Фото надане прес-службою "1+1".

Зовсім скоро на «1+1» стартує другий сезон одного з найрезонансніших проектів на українському телебаченні «Інспектор. Міста» з ведучим Володимиром Остапчуком. Телеведучий перевірить шість перспективних міст України, розкриє їхні сильні сторони і покаже недоліки, інформує прес-служба "1+1".

«Глобальна місія цього проекту - показати українцям потенціал наших міст, повернути віру в себе, змусити побачити, наскільки ми крута, креативна, талановита і сильна нація», - говорить Володимир Остапчук.

У новому сезоні інспекції міст будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицини, освіти, безпеки, їжі і еліти, - телеведучий також перевірить сферу послуг. Володимир Остапчук розповів про особливості нового сезону:

«Наші нові випуски просякнуті вірою у все найкраще, в те, що кожен може змінити життя на краще, проявивши себе. Ми не шукаємо можливості покритикувати, а навпаки, намагаємося показати хороші сторони міст, громадських закладів, одночасно вказуючи на недоліки в роботі. Ще одним важливим нововведенням стало те, що в новому сезоні ми даємо людям другий шанс. Ми вказуємо на помилки, а потім даємо час все виправити. Приїжджаємо через місяць, наприклад, і вручаємо ту табличку, на яку заслуговує заклад або співробітник».

Крім того, телеведучий поділився своїм планами на 2018 рік:

«Я хочу нарешті довчити французьку мову, яку почав вивчати перед Євробаченням. Ще великі надії покладаю на проект «Інспектор. Міста». Я дуже сподіваюся, що глядач «1+1» подивившись його, перейметься тим, як щиро ми хочемо поліпшити життя в нашій країні, і теж докладе до цього зусиль».

Також Володимир зізнався, що на новорічні та різдвяні свята воліє дарувати близьким враження або подорожі замість матеріальних подарунків, але для своєї 4-річної доньки Емілії перевтілюється у Святого Миколая і дарує їй іграшки:

«Я завжди дарую рідним якісь враження або подорожі замість матеріальних подарунків. Це Різдво ми провели в Європі, наприклад. Вирушили у зимові гори, а потім – знову зйомки. А доньці подарунки, як правило, приносить Святий Миколай, а не Дід Мороз. Емілія дуже любить ляльки, яких у неї ціла кімната. Нещодавно вона прийшла до мене і сказала: «Тату, я загубила ляльку в ляльках».

Другий сезон проекту «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком дивіться на «1+1» уже зовсім скоро.

Вгору