“Техніки у росіян багато і її потрібно знищувати”: черкаський актор збирає на FPV-дрони

20 жовтня 2023, 11:50

Актор Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка та колишній розвідник Олександр Гуменний оголосив збір 1,6 мільйона гривень для допомоги військовим. За ці кошти придбають 100 FPV-дронів.

Гроші Олександр допомагає збирати для свого колеги, який вже давно служить на фронті.

"Це не мій рахунок, я допомагаю збирати колезі, працівнику театру, який служить в бригаді, якій потрібні ці FPV-дрони, - розповідає Олександр Гуменний. - Він служить з перших днів повномасштабного вторгнення у 4-ій танковій бригаді, був неодноразово поранений, але все одно повертався. Підрозділ доволі результативний і тому їх постійно відправляють в найгарячіші точки. І от мені колега сказав, що ці дрони дуже класна річ, але їх надзвичайно мало, адже це розхідний матеріал. Техніки у росіян багато і її потрібно знищувати. Щоб це робити й берегти особовий склад, необхідні FPV-дрони. Сума велика, але варта того".

Олександр Гуменний пояснює, що необхідну суму потрібно зібрати за 1-1,5 місяці. З огляду на стислі терміни, чоловік збирається звертатися за підтримкою до черкаських бізнесменів та політиків.

Донатити можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/4zUSzxkB4f?fbclid=IwAR2xsWMShCDBaM3GtYlZlhnmCiJ7z5fYlXTGXa4dTkOcBoohIiWWmbBOGzUУсі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору