Театр, філармонія та БК: черкаські актори гратимуть одну виставу на різних сценах

10 травня 2017, 13:35

Фото: Про все

Черкащан запрошують побачити відому виставу "Наталка Полтавка" у виконанні черкаського театру. Ставити виставу будуть у трьох місцях - у філармонії, Будинку культури ім. Кулика, а також в самому приміщенні театру.

- Ця п'єса написана на віки, вона є перлиною не лише української, а й європейської драматургії, - говорить директор театру Петро Ластівка, який і працював над постановкою вистави. - Написана «Наталка Полтавка» в часи, коли процвітала драматургія так званого сентименталізму. У нашій виставі не буде п’яного возного, не буде фальшивої Наталки та фальшивого Петра, бо ми робили виставу із сучасним поглядом.

Варто додати, що у Черкасах цю виставу не показували вже тривалий час.

Фото: Про все

Та вже 11 травня «Наталку Полтавку» покажуть у філармонії, 13 травня – у декораційному залі театру (3 поверх - ред), а 16 травня – у Будинку культури ім. Кулика. Аншлагу актори очікують саме під час показу у філармонії, адже зал там розрахований на 600 глядацьких місць, тоді як декораційний зал театру вміщає лише 120 глядачів. Але майстерність акторів, запевняє Петро Ластівка, аж ніяк не відрізнятиметься.

- Оскільки в театрі поставили вже дах, то хочемо розпочати працювати у свій домівці, - говорить він.

Актори черкаського театру нині працюють не лише над «Наталкою Полтавкою», а й ще над одною виставою  -«Продавець дощу», прем'єру якої можна буде побачити 21 травня у приміщенні театру.

Петро Ластівка сподівається, що черкащани прийдуть на всі вистави, незалежно від місця показу.

Вгору