“Тарифи не людські і не будуть зменшуватися”: у Каневі можуть підняти ціну на воду

05 липня 2024, 08:14

Під час сесії Канівської міської ради, яке відбулося 27 червня, депутати розглянули, але не погодили програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у 2024 році. Місцева влада бідкається, що доведеться підіймати тарифи.

Депутат Олександр Коляда звернув увагу на нераціональне використання питної води закладами освіти міста, а голова «бюджетної» комісії Володимир Коржов акцентував на невідповідній якості питної води і наголосив на необхідності покращення послуг «водоканалу» для споживачів.

Міський голова Ігор Ренькас повідомив, що міська влада розуміє проблеми, пов’язані із питаннями тарифів і якості питної води.

- Місяць чи два й у нас знову будуть проблеми з цим підприємством. Тарифи зараз зовсім не людські і вони не будуть зменшуватися. Якщо брати до уваги якість, то над нею треба працювати і вкладати фінансові ресурси. І це не 300-400 тисяч гривень, а мільйони для того, щоб зробити станцію очищення води, - наголосив Ігор Ренькас. - Зауважу, у нас вода питної якості. Вона постійно перевіряється у лабораторіях і ніяких зауважень до її якості і складу нема. Можливо, є проблеми локального характеру, тому є прохання до очільника водоканалу розібратися у ситуації.

Заступник міського голови Галина Москаленко, повідомила, що КП «Управління ВКГ» минулого року не використовувало кошти інвестиційної програми підприємства, яка могла б покращити якість наданих послуг. Натомість кошти спрямували на те, щоб розрахуватися із заборгованістю за електроенергію, яка склала понад 3 млн грн.

Навіть після обговорень відповідної програми депутатам не вистачило необхідної кількості голосів, щоб її погодити. У майбутньому це може призвести до приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня і відповідно їх зростання для споживачів. Це пов’язано зі зміною вартості складових тарифу, серед яких: зростання мінімальної заробітної плати, витрати на енергоносії, паливно-мастильні матеріали та запчастини тощо.

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Що кацапи, що наша влада, з одного гівна зліплені.Геноцидщики прокляті!

Вгору