Тарас Коломієць: черкаські СУБи треба перевірити, а деяких керівників – звільнити

27 червня 2017, 09:49

Про роботу керівника «Придніпровська СУБ»

Мій депутатський округ розташований на території КП «Придніпровська СУБ». Щотижня до мене, як до депутата звертаються мешканці з безліччю проблем: то тече покрівля, то не дочекаються майстра, то перекривають воду на весь будинок, то протікає труба в підвалі. Всі ці питання має вирішувати СУБ за рахунок коштів квартплати, які сплачують жителі будинку.

З усіма цими проблема доводиться звертатися в СУБ. Натомість по більшості звернень отримую відписки чи ігнорування.  На жаль, керівник СУБу Сергій Танюк не розуміє, що він ігнорує не депутата, а жителів міста, які йому платять зарплату. Причому чималеньку зарплату, яка вимірюється десятками тисяч гривень.

Тому спільно із фракцією Партії вільних демократів ініціювали розгляд питання на сесії міської ради про недоцільність перебування такої людини на посаді. Річ у тім, що керівників комунальних підприємств призначає міський голова. Тому наше рішення матиме рекомендаційний характер для мера Черкас Анатолія Бондаренка. Він має розглянути питання про можливість звільнення керівника, який ігнорує звернення жителів.

Про клон комунального підприємства

Останньою краплею стало те, що наприкінці минулого року було створене приватне підприємство з ідентичною назвою. Не Комунальне Підприємство «Придніпровська СУБ», а Приватне Підприємство «Придніпровська СУБ». Одним із засновників цього приватного підприємства є син директора КП – Віталій Танюк. А іншим співзасновником – начальниця абонентського відділу комунального підприємства.

Фактично син і одна з працівниць СУБу створили фірму клон. Для чого? Поки що не зрозуміло. Тому прошу всіх жителів Придніпровського району бути уважним, коли сплачуєте комунальні послуги.

Ми, депутати, вважаємо, що це верх цинізму. І потрібно із цим закінчувати. Директора Придніпровського СУБ необхідно звільнити.

Наші дії!

Мені шкода, але окремі наші колеги-депутати з інших політичних сил підтримують пана Танюка. Можливо вони мають зиск з підприємства-клона, що створив його син?

Але ми вирішили діяти чітко і злагоджено. Якщо міський голова не дослухається до думки депутатів, то ми розпочнемо збір підписів за відставку керівника Придніпровського СУБу. Потрібно буде, то зберемо 10-15 тис. підписів. Щоб мер переконався, що за нами громада, яка прагне змін.

Також надходить інформація, що подібні фірми-клони створені в Соснівському районі і на «Митниці». Треба перевірити це все. І можливо звільнити керівників, якщо з’ясується, що вони таким займаються.

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради, фракція Партії вільних демократів

Єгор сказав:

Молодий чоловіче! Проблема ця (ігнорування звернень жителів) не вчорашня. Не звертав на них ніякої уваги ще головний ваш поплічник-“демократ”, екс-мер Одарич…Добре, звісно, що ви хоч колись “вирішили діяти…”

Василь сказав:

начальниця абонентського відділу комунального підприємства Придніпровська СУБ- Бінусова Марія – донька Бінусової Катерини начальника Придніпровського управління соцзахисту (безпосередньо керує субсидіями), племінниця Бінусова Михайла, депутата міськради бізнес товариша мера Бондаренка А.В. Тут все ясно, що і для чого створювалось і які перспективи у цього ПП Придніпровська СУБ. Думайте кого ми привели до керівництва містом і робіть відповідні висновки.

Черкащанка сказав:

Думаю, що клон КП “Придніпровської СУБ” – це намагення утворити “сімейний підряд”, у КП керує батько, у ПП – його син. Що із грошима – не важко здогадатися. Щодо Бінусових – то ця сімейка давно вже “просить” ретельної перевірки їх бурхливої діяльності. І мамок, і дочок, і племінників.

Вгору