Тальнівський відділ освіти оштрафували на 150 тисяч гривень

13 червня 2016, 17:38

130620161416281634125

Минулої п’ятниці Господарський суд Черкаської області присудив тальнівському відділу освіти виплатити 150 тисяч штрафу за спожитий газ, інформують Вісті Черкащини.

"Газовики хочуть, щоб заплатили однією сумою. Де взяти кошти на штраф, не знаю. Маємо 1 мільйон 49 тисяч заборгованості перед ВАТ "Черкасигаз Збут", яка виникла не з нашої вини. Державна освітня субвенція розподілена таким чином, що погасити заборгованість можна лише до 1 вересня. Кошти за спожитий минулого опалювального сезону газ мінфіном заплановані для розрахунку і в липні, і в серпні. Так було і в попередні роки. Про проблему повідомляли і районне керівництво, і обласне. Але вирішити її можна на рівні міністерств при формуванні бюджету на наступний рік. Минулий рік ми свої пропозиції надали. Втім нічого не змінилося", - розповідає начальник відділу освіти Тальнівської РДА Лариса Коваль.

Лариса Вікторівна каже, що така ж ситуація у більшості районів області. У п’ятницю той же суд розглядав справу про несвоєчасну сплату коштів за спожитий газ Шполянським відділом освіти.

Законодавство на стороні постачальника. Аргументів споживачів газовики і суд не дослуховуються. Тому освітяни запевняють, що на тендерах будуть ретельніше підбирати постачальників газу і надаватимуть перевагу тим, хто пропише у договорах їхні ризики.

Зауважимо, уже сьогодні у Тальнівський відділ освіти поступило із сусідніх областей декілька пропозицій на постачання блакитного палива.

Коментарі

Вгору