Талановиті учні мистецьких та музичних шкіл отримуватимуть стипендії міського голови

10 листопада 2022, 11:06

У Черкасах відзначили талановитих учнів мистецьких та музичних шкіл, їхніх учителів та кращих працівників галузі з нагоди професійного свята.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко вручив сертифікати на отримання стипендії міського голови. У 2022-2023 навчальному році її щомісячно отримуватимуть неодноразові переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів – це майже три десятки учнів музичних та мистецьких шкіл міста. Цьогоріч розмір стипендії збільшено до 2 000 гривень.

Крім того, грошовою премією заохочено викладачів мистецьких навчальних закладів – за високу професійну підготовку цих учнів.

Медаллю «За сумлінну працю» нагороджений викладач Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка Сергій Нікітін.

Нині в галузі культури Черкас працюють маже 700 фахівців. У місті діють 14 бібліотек, зоологічний парк, 2 клубні заклади (Міський будинок культури ім. Кулика та Черкаський міський палац молоді), Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини, кінотеатр «Україна». 44 клубні аматорські формування (клуби за інтересами, гуртки, любительські об’єднання, художні колективі) відвідують більше 900 учасників.

У 6 мистецьких школах навчаються 3125 дітей, працюють майже 300 викладачів.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору