Талановитій дванадцятирічній черкащанці потрібні кошти на ліки

31 січня 2019, 19:20

Дванадцятирічній черкащанці потрібні кошти на ліки

Черкащанка Карина Солод має порушення зору і їй потрібні кошти  на лікування дороговартісними препаратами. Про це повідомила мати дівчинки Тетяна Солод.

Дванадцятирічній черкащанці потрібні кошти на ліки

На фото Карина Солод / Facebook

Карина Солод прославилася в Україні своїм голосом. Дівчинка виграла кілька пісенних конкурсів, а у 2016 році пробувала свої сили на дитячому «Голосі країни», проте не потрапила в команду до якогось із тренерів.

- Я вже домовилася з нейроофтальмологом в Ізраїлі, щоб зменшити кількість консультацій, аби трохи зекономи. Річ у тім, що на один переліт потрібно близько 14 тисяч гривень, а консультація - ще 500 доларів, - розповіла мати дівчинки Тетяна Солод.

За словами матері, окрім проблем із зором, дівчинці потрібен препарат для стимулювання росту. Три ампули цих ліків коштують понад 700 доларів. Також жінка зазначила, що на півроку Карина забезпечена цими ліками, але ж треба думати, де брати гроші далі, бо Тетяні самотужки виховувати двох дітей і лікувати Карину дуже важко. До того ж уже весною потрібно летіти до Ізраїлю на консультацію до лікаря.

- Саме тому я прийшла на засідання сесії, аби просити депутатів про грошову допомогу, - додала Татяна Солод.

Небайдужі черкащани, які хочуть допомогти дівчинці можуть зв’язатися із мамою, Тетяною  Солод, за телефоном: 093-47-06-536

Реквізити банківської картки для благодійних переказів: 5168 7573 1749 8881 (Солод Тетяна Володимирівна)

Вгору