Таємнича смерть в Умані: хто вбив завгоспа психіатричної лікарні (відео)

26 квітня 2017, 23:22

Таємнича смерть  в Уманській психіатричній лікарні. Місцевого завгоспа знайшли мертвим - із перерізаним горлом. А поруч лежала закривавлена болгарка. І в поліції, і в самій лікарні всі переконують, що це - самогубство. Та чи справді чоловік додумався вкоротити собі віку електроінструментом? Невже людина може після смерті вимкнути прилад із розетки? Черкаські медики та правоохоронці висунули версії смерті, повідомляють "Надзвичайні новини".

7-річна Даша тримає в руках татове фото і ледь стримує сльози. Вона була довгоочікуваною дитиною і улюбленою донечкою 53-річного Віктора Дудника. А днями почула від мами страшну звістку

- Мене не похороні не було, це дуже страшні похорони були. Я їй сказала - тата вдарило струмом. Кажу, що так вийшло і тато помер, - розповіла Людмила Дудник.

Віктор Дудник працював завгоспом в Уманській психіатричній лікарні. Людмила розповідає: нічого не віщувало біди ані напередодні, ані того трагічного дня. Зранку її чоловік, як завжди, вигуляв собаку, приготував сніданок і перший поспішив на роботу.

- О пів на шосту він прийшов, приготував сніданок. У нас сім'я була чудова, і чоловік був дуже добрий, - говорить дружина. - Головний бухгалтер повідомила, що чоловіка знайшли на роботі мертвим.

А вже за кілька годин Людмилин світ розколовся навпіл: їй повідомили, що чоловіка знайшли з перерізаним горлом.

Віктора начебто знайшов його підлеглий. Знімальна група спробувала розшукати цього чоловіка на роботі.

Але двері майстерні були зачинені. Людмила згадує: після трагедії там було багато поліції, а її в майстерню не пускали. Всі колеги, як один, переконували жінку, що то було самогубство. Та коли вона дізналася, чим саме в її чоловіка було перерізане горло, в суїцид не повірила. Як міг Віктор зарізатися болгаркою? І невже після того покійник міг ще й вимкнути інструмент із розетки?

- Ми зайшли до його кабінету, в його пакеті було 2 упаковки цигарок. Якщо людина задумала щось із собою зробити, то вона б ніколи цих цигарок не купувала б, - переконана Людмила Дудник.

У психлікарні про загадковий інцидент із їхнім завгоспом ніхто говорити не хоче. Головна лікар розповідає, що останні пів року в нього начебто помічали депресивний стан. Але чому ж тоді не допомогли? Це ж і є профіль психологів і психіатрів.

- Працював він у нас 13 років на посаді завідуючого господарства. Був спокійною, врівноваженою людиною, але чомусь останні півроку весь колектив помічав у чоловіка депресивний стан, - розповіла керівник Уманської міської лікарні № 2 Ірина Омелянчук.

Але загадок усе ж більше, ніж відповідей. Чому завгосп загинув у майстерні? Адже це навіть не його робоче місце. І тим більше, в його обов'язки не входила робота з болгаркою.

У поліції повідомили, що було відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства .

- За даним фактом відрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України. Призначений ряд експертиз, результати, яких зараз очікуються. Після, прийнятих експертиз буде прийняте процесуальне рішення, - зазначив речник поліції Черкащини Дмитро Грищенко.

Коментарі

Вгору