Табурець зустрівся із представниками дипломатичного корпусу 

20 жовтня 2023, 13:00

Черкащина відкрита до міжнародної співпраці - довготривалої, проектної, продуктивної. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні.

Як він зауважив, така масштабна зустріч на Черкащині проходить уперше. Тут зібралися представники Австрії, Польщі, Франції, Азербайджану, Латвії, Молдови, Нідерландів, Чорногорії, Грузії, Пакистану та інші. У планах – насичена програма з виїздом на локації для перспективної співпраці. Організаційне сприяння – Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. 

"Черкащина, на щастя, не була в окупації і має менше пошкоджень, аніж прифронтові території, – розповів Ігор Табурець. –  Наші обов’язки як тилової області – економіка, бюджет, допомога нашим захисникам, забезпечення ВПО, відновлення поруйнованих регіонів, розвиток реабілітаційних спроможностей. Економічне шефство з боку країн для нас надактуальне".

Зокрема, мова йде про допомогу регіональному бізнесу у встановленні нових партнерств і виходу на нові ринки, сприяння створенню спільних підприємств.

"Якщо ми збільшуємо частку власних надходжень до бюджетів, то зменшуємо потребу допомоги від донорів, – пояснив керманич області. – Що більше ми відновлюємо робочих місць, то більше людей повернеться додому, а відтак зменшиться навантаження на країни, які прийняли українців із перших днів війни. Зараз наша країна у скрутному становищі. Ми потребуємо допомоги, але віримо в те, що настане час, коли ми будемо досить потужними і вигідними партнерами, зокрема в економічному сенсі".

Нагадаємо, задля налагодження співпраці з міжнародними партнерами при Черкаській ОВА працює Регіональний офіс міжнародного співробітництва.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору