Ситуація напружена, – у Черкасах працівники терцентру бояться звільнення

30 листопада 2017, 13:05

Працівники Придніпровського територіального центру просять депутатів Черкаської міської ради  призупинити рішення сесії про об'єднання їхнього центру із Соснівським. Адже через це у терцентрі склалась напружена ситуація.

Про це на сьогоднішньому сесійному засіданні розповів керівник Придніпровського терцентру Володимир Коцюруба.

- Мене привела сюди ситуація, що склалася з територіальним центром. Вона - патова. Йдеться про приєднання центру до Соснівського зі зміною його назви на міський, - зазначив керівник центру.

Він нагадав, що рішення про об'єднання було проголосовано депутатами ще у квітні. Але, переконаний Володимир Коцюруба, рішення має процедурні порушення.

- Рішення не виконується з кількох причин. Передусім, саме його прийняття відбувалося з великими процедурними порушеннями. Адже об’єднання стосується установи, що надає послуги для населення. Тож питання мало б розглядатися на громадських слуханнях, а їх не було проведено. Окрім того, не оприлюднено сам проект рішення. Тож рішення не відповідає ні конституційним, ні законодавчим вимогам, - говорить керівник терцентру.

Окрім того, за словами Володимира Коцюруби, працівники центру побоюються, що їх взагалі звільнять. А це - 90 осіб.

Стурбовані також і черкащани, які користуються послугами центру, - одинокі люди та ті, хто має інвалідність.

- Я прошу вникнути в ситуацію, призупинити або відмінити рішення, - звернувся до міського голови та депутатів Володимир Коцюруба.

У свою чергу, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення розібратися у ситуації.

Вгору