Ситуація на 198 окрузі нагадує Булатецькому його округ у 2012 році

27 жовтня 2014, 17:22

булатецькийНа 198-му виборчому окрузі із центром у Смілі затягують підрахунок голосів. Про це у "Фейсбук" повідомив депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, пише Вечірка.

"Протягом доби перебуваємо у Смілі на ОВК 198-го виборчого округу. Спільними зусиллями Патріотичних сил Черкащини все-таки маємо шанс отримати перемогу над одіозним кандидатом, екс-нардепом Віктором Тимошенком. За паралельними протоколами лідирує свободівець Serhiy Rudykз відривом у 580 голосів.
ОВК безпідставно затягує введення результатів із шести дільниць. Ситуація нагадує дії проти мене у 2012 році з боку команди Жуковської-Тулуба.
Щойно приїхали на підтримку народні депутати від партії "Свобода".

Мої спостереження за ходом дня голосування дають підстави стверджувати: ситуація з виборчим процесом дещо змінюється на краще. Принаймні тітушок менше, а підтримку одіозному нардепу Тимошенку вже здійснюють особи у формі воїнів з Донбасу", - написав Микола Булатецький.

Нагадаємо, на 198-му окрузі із центром у Смілі самовисуванець Сергій Рудик перемагає народного депутата 7-го скликання Віктора Тимошенка. Однак підрахунок голосів зупинився на позначці 94,85%. Протягом другої половини дня дані по округу на сайті ЦВК майже не оновлювалися.

Поділитись

Коментарі

Вгору