Синоптики спрогнозували дату приходу зими на Черкащину

18 листопада 2019, 17:34

Початком зими вважається дата переходу середньодобової температури через 0º в бік зниження. На Черкащині, зазвичай, цей перехід відбувається не одразу, спочатку він нестійкий. «Зимові погрози» повторюються і частішають, починаючи з початку другої декади листопада, поки остаточно не встановиться зимовий режим погоди з його від’ємним фоном температур. Відбувається це в середньому 29 листопада. Саме цю дату і вважають на Черкащині початком зими.

Наразі антициклон зі Сходу продовжує формувати на Черкащині

Як зазначають у обласному гідрометцентрі, ввечері 21 листопада, майже на тиждень раніше звичайних строків, у наш регіон прийде холодне повітря з районів північних морів. Вторгнення холоднечі у супроводі рвучкого вітру розпочнеться із північного сходу і одним із перших його зустрінуть Золотоніський та Черкаський райони.

До кінця місяця нічні температури становитимуть 3-8º морозу, вдень близько 0º. На річках поступово з’являтимуться перші льодові явища. За попередніми розрахунками, значних опадів не чекаємо.
Насувається зима, тож утеплюємося, поринаємо у пуховики, м'які великі светри і не забуваємо про комфортне та тепле взуття. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору