Синоптики розповіли, якої погоди черкащанам чекати від листопада

31 жовтня 2015, 20:16

20753863554_eb8feb3806_o

Теплим та із опадами в межах норми - таким буде останній місяць осені. А середня температура листопада прогнозується +3º (при нормі +2º), опадів 40 мм (при нормі 43 мм). 

Про це в коментарі "Про все" розповів начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

- При цьому, в перші 10 днів місяця, під впливом антициклону переважатиме суха та тепла погода, потім за керування погодою візьмуться циклони, які один за одним переміщуватимуться із заходу на схід. В другій половині листопада погодні умови будуть мінливими з частими переходами температури через 0º, у супроводі опадів у вигляді снігу та дощу, - каже Віталій Постригань.

Також він додає, що листопад – найскладніший місяць року щодо мінливості погоди та кількості небезпечних явищ, які до того ж можуть спостерігатися в комплексі. Наприклад, саме в листопаді найбільша повторюваність туманів – 18% від загально-річної.

- Найтеплішим листопад буває в Чигиринському та Смілянському районах, а найхолодніший – в Жашківському районі. Із більшою кількістю опадів – в Звенигородському районі. Найбільше туманів спостерігається в Уманському та Жашківському районах, - розповідають в гідрометеоцентрі.

Поділитись

Коментарі

Вгору