Сили Майдану прийшли на сесію міськради без коктейлів Молотова та у цивільному

08 липня 2014, 11:29

Представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини під час сесії міської ради запропонували депутатам перенести розгляд питання про склад виконавчого комітету на наступний тиждень. Задля пошуку порозуміння та співпраці з депутатським корпусом, представники громадськості прийшли на сесію у цивільному одязі, без коктейлів Молотова та покришок.

Про це заявив представник Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини Іван Кієнко.

Нагадаємо, вчора, 7 липня, Сили Майдану разом з депутатами міської ради підписали меморандум про співпрацю. Таким чином, обидві сторони виступили за утворення міськвиконкому з представництвом громадських організацій не менше 50 % від його складу.

- Сьогодні ми прийшли до вас у цивільному одязі, без коктейлів Молотова та покришок, щоб шукати шляхи співпраці. Сьогодні, коли громадськість хоче брати участь у житті та розвитку міста, це сприймається як узурпація влади. Ми пропонуємо перенести рішення про склад виконкому на наступний тиждень, щоб  розробити  моральні, професійні критерії щодо кандидатур від громадськості, які увійдуть до виконкому. Також розробити чіткі механізми відкликання представників від громадськості та механізм люстрації, - заявив Іван Кієнко.

За його словами, на сьогодні меморандум підписало вже 23 депутатати.

Поділитись

Коментарі

Вгору