Сили Майдану подарували Одаричу особливий подарунок (фото,відео)

26 червня 2014, 13:14

Представники координаційної ради сил Майдану Черкащини сьогодні, 26 червня, прийшли до міського голови Черкас Сергія Одарича, щоб удруге вручити новообраному меру меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє журналіст порталу "Про Все".

Проте приймальня міського голови виявилась зачиненою, а Сергія Одарича, у якого сьогодні день народження, не було на робочому місці.

Нагадаємо, 20 червня сили Майдану закликали мера Черкас піти їм назустріч.

- Ми вже надавали Одаричу меморандум про співпрацю, він сказав, що його необхідно розглянути й опрацювати. Після цього мала відбутись друга зустріч. Її було призначено на вчора, але мер її проігнорував, - розповів співкоординатор черкаської “Самооборони Майдану” Олег Скалько.

За його словами, силами Майдану було внесено правки у меморандум (з 14 пунктів змінили 6), враховуючи ті пункти, на які звертав увагу Сергій Одарич.

На сьогодні меморандум повністю виправлений і змінений.

- Ми хотіли його сьогодні вручити міському голові, щоб він його підписав, але виходить так, що громадскість від самого початку починає ганятися зав мером і просити про співпрацю. Ми звертаємось, а нас ігнорують. Це говорить про те, що ні про яку співпрацю мова йти не може, - зазначив Олег Скалько.

Оскільки у Сергія Одарича сьогодні День народження, представники координаційної ради сил Майдану Черкащини прийшли до іменника не з порожніми руками. Подарунком для мера Черкас стала шина з великим жовто-блакитним бантом.

- У це крісло мер потрапив завдяки революції, тому ми хочемо, щоб цей подарунок нагадував йому про те, що містом має керувати громада, а не людина, якої немає на місці у робочий час.

Цей подарунок і меморандум активісти залишили біля дверей приймальні мера.

Поділитись

Коментарі

Вгору